Tilbake til alle rapporter

Grener fra tre ligger i veibane

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 15:14, tor. 18 februar 2021

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Det ligg flere grener fra tre i vegbana mellom Davik og Ålfoten. I tillegg bles det kraftig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?