Tilbake til alle rapporter

Det er sterkt behov for belysning i trappen (kjent som narkistrappen) mellom Joker og Apoteket.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:41, tor. 25 februar 2021

Sendt til Statens vegvesen region vest og Stavanger 4 minutter senere

Trappen som går fra Olav Vs gate og opp til St. Svithuns gate mangler belysning. Utformingen til trappen fører til at den har mange mørklagte punkter og oppleves som svært lite innbydende på kveldstid. Trappen ligger utenfor rekkevidde til nærliggende lyktestolper og blir derfor ikke tilstrekkelig opplyst.

Denne trappen har også vært åsted for flere kriminelle handlinger, herunder et voldelig overgrep senest i 2020. Dette hadde med stor sannsynlighet ikke hendt hvis trappen var godt belyst og/eller utformet på en annen måte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?