Tilbake til alle rapporter

Store vannannsamlinger

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:10, tor. 25 februar 2021

Sendt til Radøy og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Mye vann samler seg forran innkjørsel til nr 51

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?