Tilbake til alle rapporter

Gatelys lyser ikke mørklagt lenge Rapportert tidlegere snuplass Kletten 9

Rapportert i kategorien Gatelys av Rune Lillejord 19:30, tor. 4 mars 2021

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Gatelys fungerer ikke Har vært mørkt lenge samme problem rapportert i 2020 også Snuplass Kletten 9 A

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?