Tilbake til alle rapporter

Ingen gatelys i krysset skutlalia/gullur

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:54, tor. 4 mars 2021

Sendt til Kvam herad og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Ingen gatelys i krysset skutlalia/gullur. har vert død i ett par uker sikkert

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?