Tilbake til alle rapporter

Alvorlige setningskader i gamal kryssing

Rapportert i kategorien Hull i vei av Aleksander Øren 11:31, fre. 5 mars 2021

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Ved dette punktet er det spor etter ein gamal kryssing, antar eg. Etter den kalde og harde vinteren som no har satt sine spor i mange vegområdet, så har denne grøfta nærmest kollapsa. Kryssinga som er utført er kanskje ikkje godt nok istandsatt og komprimert, kanskje brukt feil masser, og no er det setningsskader. Bilene som køyre over har stor risiko for å ta skade. Eg har køyrt over denne dumpen eit par veker no, og det ser faktisk ut til å bli verre. Treng nok ny overbygning og asfalt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?