Tilbake til alle rapporter

Mangler Elveng skilt

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av Ole Arnt Myran 12:48, lør. 13 mars 2021

Sendt til Bjugn og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Det blåe Elveng skiltet ble ødelangt av entrepenør under anleggsarbeid i 2019. Håper det snart kommer ett nytt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?