Tilbake til alle rapporter

Manglar gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av sofiehuus@hotmail.com 11:36, man. 15 mars 2021

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Det er veldig mørkt i svingen nedanfor Furelia 24. Det er laga til til lyktestolpe, men det er ingen lyktestolpe. Fint om de kan montere lyktestolpe for betre lys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?