Tilbake til alle rapporter

Ønsker fartsdumper

Rapportert i kategorien Gater/Veier av sofiehuus@hotmail.com 11:40, man. 15 mars 2021

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Det bur no 10 små barn i alderen 1-8 år i Furelia 22-28. Så vi har ei oppblomstring av småbarn i denne svingen gjennom Furelia. Ein skulle tru det var lite gjennomgangstrafikk, men det er mykje trafikk, og vi har hatt eit par stygge hendingar med nestenulykker med barn involvert. Vi ønsker å få laga fartsdumper eller at ein reduserer mulighet for gjennomkøyring. Dette pga at folk held uansvarlig høg fart og det er vanvittig mykje gjennomkøyring her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?