Tilbake til alle rapporter

Veldig mykje sand og grus i vegen

Rapportert i kategorien Gatefeiing av sofiehuus@hotmail.com 11:45, man. 15 mars 2021

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Etter sanding i vinter når det var is er det unormalt mykje grus og sand i vegbana frå ein tar av frå Liavegen til Furelia og opp til Furelia 20. Fint om det kan kostast vekk snarast. Det er utrygt for ungar som syklar, brukar sparkesykkel osv.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?