Tilbake til alle rapporter

Bekmørkt i gaten.

Rapportert i kategorien Gatelys av Ken Lyder Fjellgård 21:36, søn. 21 mars 2021

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Lysene lyser ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Gatelyktene er avslått. Gata er helt mørklagt.

    Sendt inn av Ebradland@gmail.com 22:04, man. 22 mars 2021

  • Komunnen fjernet lyktestolpen istedenfor å fikse den. Så det er like mørkt

    Sendt inn av Ken lyder fjellgård 07:39, lør. 7 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?