Tilbake til alle rapporter

Lyktestolpe rett ved austhjørnet på gamle bankbygget på Hauge.

Rapportert i kategorien Gatelys av Jørgen Hoddevik Hauge 21:39, søn. 11 april 2021

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Lyktestolpe rett ved austhjørnet på gamle bankbygget på Hauge - Defekt, lyset går av og på om en anna. Sjenerande for meg som får det blinkande gatelyset rett inn i leiligheta. Legger ved bilde der man ser lyset som er defekt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:10, søn. 9 mai 2021

  • Still open, via questionnaire, 01:44, man. 7 juni 2021

  • Dette er utbedra.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 22:46, tir. 30 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?