Tilbake til alle rapporter

Flere mørke lamper langs Sundbyveien ved krysset til Reidunsvei

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:42, man. 12 april 2021

Sendt til Bamble og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Siste jeg kjøre forbi så var det flere mørke lamper.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?