Tilbake til alle rapporter

Ligger mye grus i rundkjøringen som kan skape uheldige situasjoner for MC

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 12:45, tor. 15 april 2021

Sendt til Bamble og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Grus i rundkjøring

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?