Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys.

Rapportert i kategorien Gatelys av Rudi 21:44, fre. 16 april 2021

Sendt til Skånland og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Det er forsøkt byttet pære for noen uker side da det var blinking i lyset. Kort tid etter dette har det vært mørkt i stolpen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?