Tilbake til alle rapporter

Settnigskader/tæla skader på vei og snu plass utenfor kønnvegen 11

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Ole roko sterud 18:24, søn. 18 april 2021

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Utenfor Kønnvegen 11 og de to husene på siden har asfalten synket så det blir problemer med å kjøre ut og snu biler. Da vi skraper nedi med understellet. Bilene blir ødlakt av dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?