Tilbake til alle rapporter

Søppel langs veier

Rapportert i kategorien Forsøpling av Toril Kristiansen 12:02, man. 19 april 2021

Sendt til Nannestad 2 minutter senere

Det er forsøpling langs alle veier og rundt alle næringsbygg ved Gardermoen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 08:18, lør. 22 mai 2021

  • Det er fremdeles gammel søppel langs veiene.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Toril Kristiansen 08:18, lør. 22 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?