Tilbake til alle rapporter

Gatelysene fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Sondre 13:24, mandag 3 mai 2021

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelysene fungerer ikke og kuppelen er ødelagt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:03, mandag 31 mai 2021

  • En gate mellom to bygg som fort kan bli mørk på høsten og vinteren.

    Sendt inn av Sondre 14:03, mandag 31 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter