Tilbake til alle rapporter

En bjørk som er knekt

Rapportert i kategorien Trær av Inger Bakken Øyen 16:57, ons. 5 mai 2021

Sendt til Larvik 2 minutter senere

Det står en høy bjørk på venstre side av veien, like før Seterløkka (Hedrumveien 3313). Ved vindvær er det stor fare for at denne vil falle ned i veibanen. Har kjørt forbi den nå i flere dager etter den knakk, og her bør det gjøres noe.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:51, fre. 4 juni 2021

  • Treet henger der fortsatt, og jeg anser det for ugreit dersom det skulle treffe folk eller en bil når det detter ned

    Sendt inn av Inger Bakken Øyen 12:51, fre. 4 juni 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?