Tilbake til alle rapporter

Søppel dumpet i vegkanten langs Fuglåsveien

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 13:20, man. 10 mai 2021

Sendt til Nittedal 5 minutter senere

Det ligger et lass med søppel dumpet i vegkanten på høyre side (nordgående) rett nord for Varpe fotballbane.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?