Tilbake til alle rapporter

Masse slaghull i vei.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Sander Nilsen 21:31, tir. 11 mai 2021

Sendt til Sortland og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Den kommunale veien Leirbogveien i sortland kommune er i forferdelig dårlig stand. Det renner vann av fylkesvei og inn på den kommunale grusveien og lager masse slaghull. Men er også masse slaghull vidre nedover veien. Ca 5/600m med vei. Lite grus på veien slik at bare skarping av vei er ingen nytte. Må gruses opp og komprimeres. Rensk grøfter og prøv å få vannet leder ut av veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?