Tilbake til alle rapporter

Vask av skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 17:28, søn. 16 mai 2021

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Hva med å rengjøre disse skiltene som står ved oppkjøringen til Fjellhallen ? Ser ikke noe pent ut.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Saken er bare delvis løst.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 00:55, tor. 1 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?