Tilbake til alle rapporter

Skilt løsnet fra stolpe

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 22:49, søn. 16 mai 2021

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Skilt som har falt ned ligger i skråningen der hvor Steinvegen/Engehaugen tar av fra Kalkvegen. Trengs å skru det på igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Skiltet er fjernet fra bakken, men er ikke satt på plass igjen.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:55, søn. 13 juni 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?