Tilbake til alle rapporter

Gammelt og slitt skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 21:41, man. 24 mai 2021

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Øverst i Sigurd Simensens veg er det et veldig falmet og slitt skilt, som det etter hvert er behov for å skifte ut.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Skiltet har nylig blitt skiftet ut.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 22:41, tirsdag 21 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?