Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 11:05, tor. 27 mai 2021

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Hull i veien, i bunnen av bakken i Volkedalsveien. Åpent hull i asfalten, ikke bare en dump.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 10:58, ons. 7 juli 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 10:58, ons. 7 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?