Tilbake til alle rapporter

Manglar gatenamn

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 14:47, lør. 29 mai 2021

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Manglar skilt med gatenamn. Litt unaturleg at tilsynelatande begge gater på to sider av eit kryss har same namn. Bør vere gateskilt med husnummerhenvising.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:21, søn. 27 juni 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?