Tilbake til alle rapporter

En «lapp» av asfalt etter veiarbeid lavere enn veien ellers

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 22:21, tir. 1 juni 2021

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det var noe arbeid med rør e.l tidligere i vår, og et lite rektangel på siden av veien ble gravd opp, og ny asfalt lagt. Denne har nå sunket ned, slik at det dunker hardt i dekkene når man kjører over. Dette skaper farlige situasjoner da mange forsøker å kjøre utenom rektangelet, og kommer over i motsatt kjørebane, rett før en bakketopp hvor biler kommer i høy fart mot. Dette bør utbedres snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 08:26, ons. 30 juni 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:26, ons. 30 juni 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?