Tilbake til alle rapporter

Dårlig kantstein,hull - farlig for sykler svaksynte.

Rapportert i kategorien Dumpet skrot av Egil Johanssen 07:45, ons. 2 juni 2021

Sendt til Mandal 4 minutter senere

Steinene er sprukket og løse og er farlige å sykle på. Dette må vegvesen fikse. En svaksynt dame trødde feil og holdt på å skade seg i hullet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:19, ons. 30 juni 2021

  • Ingen tilbakemeldingå

    Sendt inn av Egil Johanssen 10:19, ons. 30 juni 2021

  • Still open, via questionnaire, 10:48, ons. 28 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?