Tilbake til alle rapporter

Trenger fartsdump

Publisert av Rune Røraas 08:56, fre. 4 juni 2021

Sendt til Buskerud og Kongsberg 4 minutter senere

Hei! Hastigheten på trafikken i Trollveien er farlig høy. Det er et kryss der gangvei kommer inn, og mange små barn sin skolevei. Nestenulykker hver uke.

Ønsker fartshumper og ryddig av hekker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:30, fre. 2 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?