Tilbake til alle rapporter

Gangfelt?

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Linnea 16:59, man. 7 juni 2021

Sendt til Nesodden og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Mener det burde være skiltet og markert gangfelt her. Mye kryssende gangtrafikk her, både som skolevei og turvei

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:52, man. 5 juli 2021

  • Har ikke blitt løst

    Sendt inn av Linnea 17:52, man. 5 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?