Tilbake til alle rapporter

Groper ved start på asfaltert vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:46, ons. 9 juni 2021

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

I overgangen fra grusvei til asfaltert vei har det forsvunne/rent bort grus som gjør at nivåforskjellen er veldig merkbar med personbil. Mulig det kunne blitt asfaltert en skrå overgang.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?