Tilbake til alle rapporter

Ødelagt kum,har stått slik i 7 uker,hvem har ansvar om barn skader seg

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 09:12, fredag 11 juni 2021

Sendt til Lebesby og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Dette har stått slik i minst 6 uker,det er i en bakke å farlig da barn sykler i området. Det er også umurlig for 2 kjøretøyer å møtes,bakken er bratt og det er bare flax at det ikke har skjedd en ulykke her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter