Tilbake til alle rapporter

Gatelys står på kl. 09:30 i Deørveien

Rapportert i kategorien Gatelys av Knut Løvold 09:33, man. 21 juni 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 2 minutter senere

Det er unødig bruk av strøm, at lysene står på, på årets lyseste dag. Antar det er en lyssensor som er ute av funksjon.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 10:08, man. 19 juli 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Knut Løvold 10:08, man. 19 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?