Tilbake til alle rapporter

Noe manglende feiing av grus på gangsti.

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 22:58, man. 21 juni 2021

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

På gangveien som går fra Nye V. Totenveg og opp til Frants Olsens vei kan det være behov for litt ekstra gatefeiing, siden det ligger igjen en del grus på enkelte deler, særlig nederst i bakken. Bra om det kunne ordnes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Er kun delvis løst.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 02:32, søn. 4 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?