Tilbake til alle rapporter

Knekte påler til gjerde rundt lekeplass

Rapportert i kategorien Park/landskap anonymt 20:44, tir. 22 juni 2021

Sendt til Bremanger 1 minutt senere

Flere påler til gjerde rundt lekeplassen er knekte

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?