Tilbake til alle rapporter

Noe forsøpling - søppelboks

Publisert av Gro Eliassen 18:40, tor. 24 juni 2021

Sendt til Førde og Sogn og Fjordane 4 minutter senere

Ved badeplass/kulpen ved rema1000/høgskulen er det alltid litt søppel og bokser. Mulig en søppelboks i nærområdet hadde hjulpet folk til å rydde opp etter seg

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?