Tilbake til alle rapporter

Manglende feiing av grus

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 20:39, man. 28 juni 2021

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

På gangstien som går ned til planovergangen på Kirkeby, ligger det igjen mye grus på asfalten. Ser ikke ut til at det har blitt gjort noe feiing av grus der så langt i år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Feiing av grus har blitt gjort nylig.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 16:53, ons. 7 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?