Tilbake til alle rapporter

Hull i overgangen mellom asfaltert vei og grusvei. På tide dette blir fikset igjen, før det oppstår skade på bilene som kjører der. Ga beskjed om at det måtte legges asfalt litt ned på grusveien når de asfalterte, men det hørte ingen på den gangen. Da hadde vi sluppet å mase om hullet som oppstår hele tiden.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Rune 22:17, tir. 29 juni 2021

Sendt til Naustdal og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Hullet kommer tilbake gang på gang. Kanskje dere burde ta en fast tur 1 gang i måneden og fikse dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:31, tir. 27 juli 2021

  • Still open, via questionnaire, 23:09, tir. 24 august 2021

  • Still open, via questionnaire, 23:52, tir. 21 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?