Tilbake til alle rapporter

Ødelagt fortau

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 21:54, man. 5 juli 2021

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Deler av fortauet som går langs V. Toten vei (busstopp Sandli) og opp til der Sandlivegen starter er delvis ødelagt. Hva med å reparere dette ?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:03, fre. 6 august 2021

  • Still open, via questionnaire, 23:15, søn. 19 september 2021

  • Still open, via questionnaire, 16:42, man. 18 oktober 2021

  • Still open, via questionnaire, 23:11, man. 15 november 2021

  • Fortau er reparert denne uka.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:47, tor. 18 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?