Tilbake til alle rapporter

Har kommet et hull i krysset ut fra lilletjern til vesterveien. Dette fører til farlig plassering av biler i kryss også i forbindelse med et gangfelt.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Joakim Hammer 06:43, tor. 8 juli 2021

Sendt til Farsund og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Er flere hull i veien ut i fra krysset ved lilletjern og ut til vesterveien. Er også noe hull og dumper etter fartshumpen 10m føre krysset. Dette fører til farlig plassering av biler før og i krysset. Her er det barnehage like ved også er fotgjenger overgang. Dette bør fikses fortløpende da dette fører til trafikkfare og ikke bare skade på kjøretøy.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?