Tilbake til alle rapporter

Stort søkk i veibanen.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Torbjørn Berentsen 09:21, fredag 9 juli 2021

Sendt til Ullensvang herad og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Det har lenge vore eit stort søkk i veibanen retning kaien /joker butikk. Dette gjør at biler som ikkje er klar over det, ofte slår støtfanger eller understell ned i veibanen. Andre som er klar over det, gjør stor unnamannøver og krysser dobbel sperrelinje.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter