Tilbake til alle rapporter

Mangel på vedlikehold.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 10:15, fredag 9 juli 2021

Sendt til Sør-Fron og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Veien er i dårlig stand og vi som bruker den må kjøre slalåm mellom hullene. Kan ikke huske at det har blitt kjørt noe veiskrape her i år….

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:24, onsdag 18 august 2021

  • De kom og lå på masse grus i og oppå hullene, etter endel regn er det hull igjen. De bør også ta tak i grøften som står fyllt med vann hele tiden.

    Publisert anonymt 13:24, onsdag 18 august 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:03, onsdag 15 september 2021

  • De gamle hullene lever…. Grøft står fortsatt fyllt med vann pga vanningsopplegget til naboens dyr.

    Publisert anonymt 21:03, onsdag 15 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter