Tilbake til alle rapporter

Farlig skilt plassering

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Stuart Baillie 11:35, lørdag 24 juli 2021

Sendt til Stavanger og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Skilt med medlertidig forbudt for vogntog over 50T ligger midt i sykkelfelt, rett etter blind sving, før midtrabbat er ferdig. Syklistene HAR IKKE NOEN PLASS å svinge unna skilt. maldt via Stavanger Kommune VOF og videresendt for 2 uker siden, skilt står fremdeles. (begge ender av bruen). Skilt burde står i midtrabbat hvor lastebilsjåførene kan se den, ikke gjemt rundt svingen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter