Tilbake til alle rapporter

Fotgjengerfelt ønskes ved busstoppet i Kjosbukta

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Vilde Ugland 13:04, tor. 29 juli 2021

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Ved busstoppet Kjos Gård i Kjosbukta, er det mangel på forgjengerfelt. Jeg vet at dette ønskes av flere. Her kjører det ofte mye biler, og i rushtiden er det nærmest umulig å komme seg over veien, så man ender ofte med å gå til neste busstopp om man ikke vil bli stående i lang tid mens man venter på en mulighet til å komme seg over. Dette busstoppet blir mye brukt av ungdom som bruker idrettsplassen ved Fus barnehage og foreldre som har barn i barnehagen. Man kan ofte se ungdommer eller voksne med barnevogn som løper over veien for å komme seg til busstoppet her. På vegne av både de som bor her og de andre som benytter seg av dette busstoppet, så hadde et fotgjengerfelt blitt satt stor pris på.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:02, ons. 1 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?