Tilbake til alle rapporter

Fartshumper etter asfaltering

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 17:43, søn. 1 august 2021

Sendt til Statens vegvesen region vest og Stavanger 2 minutter senere

Syftesokbakken, partiet mellom Revheimsveien og Olsokveien ble asfaltert tidligere i år, gamle fartshumper ble beholdt og stod lenge etter asfalten fra fjernet rundt. Fartshumpene ble ødelagte i prosessen, kjører en fortere enn 10km/t så tar bilen nedi (foran/bak)..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?