Tilbake til alle rapporter

Manglende asfalt

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 02:12, tor. 5 august 2021

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Ved Nordbyvegen nr. 16 i Vindingstadbakken, er det et område av vegen hvor det for noen år siden ble gjort noe gravearbeid. Dette ble bare midlertidig asfaltert da. Det er nå blitt ganske skarpe kanter der hvor asfalten har blitt ødelagt. Kanskje skal denne strekningen oppgraderes etterhvert vil jeg anta.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:16, søn. 19 september 2021

  • Still open, via questionnaire, 23:00, man. 18 oktober 2021

  • Arbeidet med oppgradering av veien har startet i uke 42.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:09, søn. 24 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?