Tilbake til alle rapporter

Ødelagt asfalt ca 10 M2

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 21:03, tor. 5 august 2021

Sendt til Kvinesdal og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Etter mye kjøring med lastebiler og tømmerbiler har veien bare blitt værre og værre. Vi går ofte og kaster store biter fra asfalten som løsner og havner opp på veien. Om det ikke gjøres noe snart så kommer hele veien til og gå i oppløsning i svingen. Vi er mange som bruker veien. Dette er en melding på vegne av alle som er berørte av dette i Breilia. Mvh Eva Egaas

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?