Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:56, tir. 10 august 2021

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Lysene har vært borte/ute av drift en stund nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 06:51, fre. 24 september 2021

  • Problemet er delvis løst, det er enda et gatelys som mangler! Første vei inn til venstre i Almeveien, rett ved grusparkeringsplassen...

    Publisert anonymt 06:51, fre. 24 september 2021

  • Still open, via questionnaire, 08:19, fre. 22 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?