Tilbake til alle rapporter

Lyser i 1 sekund pr minutt. Ellers mørkt.

Rapportert i kategorien Gatelys av Anve Njål Øyslebø 22:41, tor. 12 august 2021 ; (det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Gjelder Pileveien og tilstøtende.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 08:24, fre. 10 september 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Anve Njål Øyslebø 08:24, fre. 10 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?