Tilbake til alle rapporter

Gate lysene fra gullveien til karl johansminde skole fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Christian Pilgaard 10:09, lør. 14 august 2021

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Der er ikke lys i gatelysene fra gullveien til kjm skole. Observerte dette når jeg syklet hjem kl. 23 fredag den 13.08.2021

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:39, lør. 18 september 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Christian Pilgaard 20:39, lør. 18 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?